Dichte von Beton als Qualitätsmerkmal

Pozrite tiež:
Prikázanie čistoty
Mrazuvzdornosť a odolnosť voči posypovým soliam zo všetkýxh strán
Hustota betónu Weissenböck záruka kvality

Najlepšie poradenstvo
na tel. 0911 605 450

Znaky kvality betónových kameňov
Pre zväčšenie obrázku naň jednoducho kliknite!

   
Kvalita betónových kameňov sa len ťažko dá zistiť povrchovo. Pravá hodnota kvalitatívne vysokohodnotných betónových kameňov sa ukáže až po dlhoročnom používaní. Najlepšiu kvalitu spôsobujú najlepšie suroviny, najlepšie vlastnosti výrobkov a najlepšie skúšobné kritériá – a to všetko prísnejšie ako predpisuje norma.
Weissenböck priebežne pracuje na zlepšení kvality betónu a dosiahnutí čo najvyššej možnej kvality. Prísne výrobné kontroly ako vlastné tak aj cudzie zaručujú TOP kvalitu. Okrem iného sa zaťažiteľnosť dlažbových kameňov a platní priebežne skúša na pevnosť v ohybe, pevnosť v tlaku, pevnosť pri štiepení, hustotu, mrazuvzdornosť, odolnosť proti posypovým soliam a mnoho iného. Tu Vám ukážeme, čím sa Weissenböck dlažbové kamene odlišujú od iných kameňov, podobne vyzerajúcich.
    

Weissenböck prikázanie čistoty
Weissenböck prikázanie čistoty
Vysoké požiadavky ktoré sú kladené už pri výbere surovín pre výrobu dlažbového betónu zabezpečia pekné kamene s príjemným sfarbením, dlhú životnosť, hustý a jemný povrch.
Viac ...
Mrazuvzdornosť a odolnosť voči posypovým soliam zo všetkých strán
Mrazuvzdornosť a odolnosť voči posypovým soliam zo všetkých strán
Slaný roztok pôsobí na dlažbový kameň zboku aj zospodu. Dlhodobo tak dochádza k rozrušovaniu dlažby. Jedinečná mrazuvzdornosť a odolnosť voči posypovým soliam zo všetkých strán u dlažbových kameňov Weissenböck zabezpečuje trvalú rovinnosť dláždených plôch.
Viac ...
Hustota betónu ako kvalitatívny parameter
Hustota betónu ako kvalitatívny parameter
U dlažbových kameňov predstavuje hustota betónu rozhodujúci kvalitatívny faktor pre trvale funkčné dláždené plochy.
Viac ...
Weissenböck záruka kvality
Weissenböck záruka kvality
Najvyššia kvalita si vyžaduje významne vyššie kvalitatívne kritériá ako vyžaduje norma a preto len Weissenbôck poskytuje dodatočnú záruku kvality na dlažbové kamene.
Viac ...

    
Radi Vám poradíme telefonicky a vyžiadajte si informácie o kvalitných produktoch Weissenböck. Tu nájdete kontaktné údaje.
     

backtop