Verlegung von Natursteinen

Pozrite tiež:
Platne a d Dlažba z prírodného kameňa
Trustone
Nízka nasiakavosť

Info list na stiahnutie ako PDF (116 KB)

Najlepšie poradenstvo
na tel. 0911 605 450

Sme zaviazaní ludstvu a životnému prostrediu
Zdravie a bezpecnost pre všetkých pracujúcich - aj pre tých v rozvojových krajinách- sú pre nás na prvom mieste.
Zdravie a bezpečnosť pre všetkých pracujúcich - aj pre tých v rozvojových krajinách- sú pre nás na prvom mieste.
Nic pre nás! Uistujeme Vás, že naše prírodné kamene sú tažené bez použitia detskej práce.
Nič pre nás! Uisťujeme Vás, že naše prírodné kamene sú ťažené bez použitia detskej práce.

   
Tažené bez detskej práceV rozvojových krajinách sa ťažia veľké množstvá prírodných kameňov. Pritom sú bohužiaľ veľmi často porušované základné ľudské práva, znečisťované ovzdušie a voda a narušované životné prostredie.

Nášmu medzinárodnému dodavateľovi prírodných kameňov sú tieto porušovania známe. Preto sa zaviazal zárukou, všetky svoje materiály ťažiť podľa požiadaviek "Ethical Trading Initiative", pričom zdravie , bezpečnosť a pohodlie pracovníkov v ťažobných oblastiach celého sveta sú zaručené v mene spoločnosti.

Môžeme Vám preto zaručiť, že dbáme na ekologickú trvácnosť, a spolu s obchodným partnerom pomáhame v krajinách ťažby vytvárať kvalitné pracovné podmienky, férové platy a pracovný čas, možnosť vyjednávania a odstránenie detskej práce. Kvôli tomu sme akceptovali vyššie nákupné ceny. Ak by ste sa chceli o tom sami pevne uistiť, môžete prevádzky s ťažbou neohlásene navštíviť a urobiť si svoj vlastný obraz.. Dáme Vám k tomu všetky potrebné informácie.

Potešte sa plochou z prírodných kameňov, ktorá bude vytvorená z našich produktov, a kvôli ktorým netrpeli žiadni ľudia v rozvojových krajinách.

   

backtop